*

2015 OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULUMUZ 16 OCAK'TA YAPILDI

2015 OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULUMUZ 16 OCAK'TA YAPILDI2015 Yılı Olağan Seçimli Genel Kurulumuzu 16 Ocak Cumartesi Günü yaptık. Seçimler sonunda yeni Yönetim Kurulumuz, görev paylaşımlarıyla birlikte şöyledir:* Birhan ALTAY (Başkan),

* İnanç A. Hıdıroğlu (Genel Sekreter),

* İlayda Tekkılıç (Başkan Yrd.),

* Elif B. Aksoy (Sayman),

* E. Baturay Altınok (Üye).
*

Faysal İlhan'ı Kaybettik

Faysal İlhan'ı KaybettikAnlaşılır ve anlatılabilir gibi olmayan bu elim trafik kazasının, zamansız yere aramızdan aldığı sevgili Faysal'ımızı bugün 2015 'i 2016' ya bağlayan gün Hacıbektaş' ta toprağa veriyoruz. 30 yılı aşkın bir süredir mağaracılıkla ilgili herkesin sevgilisi Faysal'ımız artık yok nasıl diyebileceğiz, gelecekte keyifle yaşayacağımız mağaraları ve faaliyetleri hayal ederken..
*

17.01.2015 Olağan Genel Kurulu Sonuçları

17.01.2015 Olağan Genel Kurulu SonuçlarıMAĞARA ARAŞTIRMA DERNEĞİ
17.01.2015
OLAĞAN GENEL KURULU SONUÇLARI
*

Dupnisa Mağarasının Korunması İle İlgili DAYKO'dan Yeni Bir Adım

Dupnisa Mağarasının Korunması İle İlgili DAYKO'dan Yeni Bir Adım DAYKO (Doğayı Koruma Vakfı) Kırklareli İl Temsilcisi Göksal Çidem, Dupnisa Mağarası'nın yanı başındaki mermer ocağının faaliyete girmesi ile mağaranın yer altı nehrini oluşturan derenin tehlikeye gireceği söyledi. Çidem; Bizler DAYKO olarak Koruma alanın mağaranın tamamının yanı sıra mağara çevresindeki vadilerin ve buradaki derelerin de koruma altına alınacak şekilde Doğal SİT alanının genişletilmesi konusunda talepte bulunduk. Talebimiz, TVK kuruluna iletildi. Komisyon görüşü ve yapılacak kadastral çalışmalar sonucunda netlik kazanacaktır” dedi.
Önceki 1 2 3 Sonraki


MAD